OVO JE NEVJEROJATNO

VIDEO Bizaran pogodak šalje bivšeg engleskog prvaka korak bliže drugoj ligi

Nogometaši Leicestera jako su brzo posrnuli na utakmicu koji su mnogi okarterizirali kao ključnu u borbi za ostanak.

Reakcija Iversena (Foto: Profimedia)

U trenucima pisanja ovog teksta, na londonskom Craven Cottageu, igra se utakmica između Fulhama i Leicester Cityja, utakmica koji su mnogi koji prate Lisice opisali ključnom u njihovoj borbi za ostanak.

Ipak, već na poluvremenu je potpuno rastečerena londonska momčad došla do prednosti od 3:0, čime su potvrdili da prvaka iz 2016. godine čekaju teška posljednja tri kola.

Što je radio Iversen?

Njihova katastrofa započela je u desetoj minuti, kad je Willian postigao pogodak iz slobodnog udarca. No, to nije bila neka majstorija brazilskog veznjaka nego zapravo vrlo bizaran pogodak, gdje je u glavnoj ulozi bio vratar Daniel Iversen.

On je na jedan ubačaj zapravo katastrofalno reagirao i lopta je završila u mreži, čime se nastavio niz užasnih partija Leicesterovih vratara.

Nakon što su početkom sezona za samo jedan milijun eura prodali klupsku legendu Kaspera Schmeichela, sve do prije kojeg kola mrežu im je čuvao ukratko katastrofalni Danny Ward, a čini se da niti Iversen ne donosi nešto puno više od toga.

S razlogom su se mnogi pitali zašto prodaja Schmeichela i čini se da su bili u pravu.