Poraz u završnici

Tri HNL trenera uživo gledala krah Hajduka kod Gorice

Nakon poraza od Istre u prošlom kolu, Hajduk je ponovno upisao poraz u posljednjim minutama susreta.

Željko Sopić (Foto: Matija Habljak/Pixsell)

Gorica je velikim preokretom srušila Hajduk (2:1) u susretu 8. kola SuperSport HNL-a.

Sve do 87. minute gosti su imali 1:0 na semaforu, zabio je Šarlija glavom nakon slobodnog udarca, no onda je počeo potpuni preokret. Prvo je zabio Štiglec, pa Jurić za velika tri boda i slavlje među domaćim navijačima.

Na tribinama se okupilo nešto više od 4,5 tisuće gledatelja, a novi posrtaj Splićana u posljednjim minutama susreta uživo su pratila i tri HNL trenera.

Luka Modrić Realova zvijezda zabila u pobjedi pa priznala: "Osjećam se tužno zbog Modrića" divider

Tako su na utakmicu stigla dva bivša trenera Gorice - Sergej Jakirović, koji danas sjedi na klupi Dinama, i Željko Sopić, trener Rijeke, ali i novi trener Rudeša Toni Golem.

Potonji je donedavno radio u Hajduku kao trener juniora, no odlaskom Roberta Prosinečkog odlučio je prihvatiti poziv i sjesti na klupu novopečenog prvoligaša. Debitirao je porazom od Lokomotive, dok su Jakirović i Sopić upisali po tri boda u ranijim susretima 8. kola HNL-a.

Podsjetimo, Jakirovićev Dinamo svladao je Slaven Belupo (3:0) na Maksimiru, dok je Sopićeva Rijeka srušila Osijek (2:1) na Rujevici.