Težak poraz

Trener Juventusa nakon debakla u Ligi prvaka: "Villarreal nije ni pokušao igrati nogomet"

Villarreal je s 3:0 pobijedio Juventus u uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka u Torinu.

Nogometaši Juventusa doživjeli su debakl u uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka. Na domaćem terenu porazio ih je španjolski Villarreal s visokih 3:0 te s ukupnih 4:1 osigurao prolaz među osam najboljih klubova Europe.

Nakon dvoboja trener talijanskog sastava Massimiliano Allegri nije imao zamjerki za igru svoje momčadi.

"Tijekom 75 minuta utakmice momčad je igrala jako dobro. U drugom poluvremenu su nas iznenadili s kontranapadima. Ovakve stvari se mogu dogoditi u Ligi prvaka, ali ne mogu ništa prigovoriti svojim igračima jer su odigrali dobru utakmicu.

gol expired Pogba u šoku: Lopovi provalili u njegovu kuću dok je igrao Ligu prvaka, djeca su bila sama divider

Morate prihvatiti konačni rezultat utakmice, to je nogomet", kazao je talijanski stručnjak pa prigovorio španjolskoj momčadi što su igrali u gustom bloku.

"U drugom poluvremenu imali su devet igrača iza lopte, ništa nisu ni pokušali. Villarreal nije ni pokušao igrati na kontranapade, zatvorili su se. Vjerojatno su htjeli doći u 90. minuti susreta s izjednačenim rezultatom, ali mi smo im dozvolili da povedu. Kada gubite u Ligi prvaka, uvijek je teško preokrenuti rezultat."

Inače, već treću godinu zaredom Juventus ispada u osmini finala Lige prvaka.