"Tako blizu"

VIDEO BiH u suzama nakon šokantnog preokreta: Reprezentativac stao pred kamere, a onda se raspao

BiH je porazom od Ukrajine ostala bez finala kvalifikacija za Euro 2024. u Njemačkoj.

Dennis Hadžikadunić (Foto: Guliver Image/GOL.hr)

Nogometaši Bosne i Hercegovine na šokantan su način ostali bez finala kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Sve do 85. minute imali su vodstvo protiv Ukrajine, a onda su gosti sve preokrenuli u tri minute (1:2).

Jedan od najboljih u BiH redovima bio je Dennis Hadžikadunić.

"Bili smo blizu. Pet minuta prije kraja. Tako blizu, a ipak izgubili. Nemam riječi. Imamo potencijal, ali mi je sada jako teško pričati", kazao je Hadžikadunić, koji se rasplakao pred kamerama i prekinuo izjavu.

Vidno utučen bio je i kapetan Edin Džeko, koji je možda odigrao posljednju utakmicu u reprezentativnom dresu:

"Ne znam, ne bih ništa govorio vruće glave. Svi smo neočekivano tužni. Prespavat ćemo pa vidjeti", odgovorio je zagonetno proslavljeni napadač.

Hadžikadunićevu izjavu nakon utakmice možete vidjeti OVDJE.

Igor Novosel u kvizu Joker Natjecatelj potrošio dva džokera na ovom pitanju: Znate li vi kako se zove navijačka skupina bivšeg prvoligaša? divider