Srbin Jovanović kažnjen zbog udaranja Mijatovića!

Sportski sud Njemačkog nogometnog saveza kaznio je Ranislava Jovanovića, srpskog nogometaša iz njemačkog drugoligaša Fortune iz Duesseldorfa...

Fortuna je kao domaćin u dvoboju 15. kola druge Bundeslige, odigranom 4. prosinca, pobijedila Arminiju iz Bielefelda 3-2, a u 80. minuti te utakmice Ranislav Jovanović namjerno je udario hrvatskog srednjeg braniča iz Arminije Andrea Mijatovića desnom rukom u lice!

Sucu tog dvoboja Georgu Schalku promaknuo je taj trenutak, pa Jovanovića nije kaznio niti sa žutim kartonom. Međutim, što nije vidio sudac, 'vidjele' su TV kamere, pa je DFB nakon pregledavanja video snimke odredio Jovanoviću suspenziju od četiri utakmice.

Zanimljivo da je 29-godišnji Jovanović u toj utakmici bio i strijelac, u 22. minuti postigao je pogodak za vodstvo svog kluba 2-0.