Finale u Rijadu

Spektakularan početak El Clasica: Hat-trick Viniciusa i golčina Lewandowskog

Real vodi protiv Barcelone 3:1 nakon prvih 45. minuta, a sva tri gola za Madriđane postigao je Vinicius...

Vinicius (Foto: Afp)

Real Madrid i Barcelone igraju spektakularno finale španjolskog Superkupa u saudijskom Rijadu. Real je već nakon prvih 45. minuta vodio 3:1.

Sva tri gola za Madriđane postigao je Vinicius.

Prvi je postigao već u 7. minuti na asistenciju Judea Bellingham, a drugi tri minute poslije nakon odličnog prodora i filigranskog dodavanja sunarodnjaka mu Rodyrga.

Barca je smanjila na 2:1 u 33. minuti sjajnim volejom Roberta Lewandowskog, no Real je vratio dva gola razlike već u 39. minuti iz jedanaesterca.

Suđen je penal nakon duela Arauja i Viniciusa, a Brazilac je sam izveo najstrožu kaznu i postigao svoj treći pogodak.

Hrvatski kapetan Luka Modrić prvo poluvrijeme proveo je na klupi, vidjet ćemo hoće li ući u drugim dijelu.