Preokret u drugom poluvremenu

VIDEO Bivši igrač Dinama heroj je Napolija, stadion je eksplodirao nakon šokantne završnice

Napoli je na domaćem terenu pobijedio Salernitanu 2:1 u 20. kolu Serie A.

Amir Rrahmani (Foto: Afp)

Nogometaši Napolija prekinuli su niz od tri prvenstvene utakmice bez pobjede svladavši pred svojim navijačima posljednjeplasiranu Salernitanu s 2:1, golom u sučevom dodatku na kraju dvoboja.

Gosti iz obližnjeg Salerna poveli su u 29. minuti golom 36-godišnjeg bivšeg talijanskog reprezentativca Antonija Candreve. Napoli je izjednačio u sučevom dodatku na kraju prvog dijela, kad je Matteo Politano bio precizan izvođač kaznenog udarca.

Sve do šeste minute sučevog dodatka na kraju utakmice Salernitana je imala bod u džepu, da bi nekadašnji igrač Splita, Lokomotive i Dinama, kosovski reprezentativac Amir Rrahmani, postigao pogodak vrijedan tri boda.

Pogodak i ludo slavlje cijele Maradone pogledajte OVDJE.

Cijelu utakmicu za Salernitanu odigrao je Domagoj Bradarić, koji je pred kraj dvoboja zaradio žuti karton.

Napoli je s 31 bodom privremeno skočio na šesto mjesto. Vodeći Inter ima 48 bodova, dva više od Juventusa. Salernitana je na začelju s 12 bodova.