Ništa od rekorda

Ronaldo pobjednik 'privatnog' Clasica: Je li Messi tragičar Barce?

Kao i uvijek u Clasicu pod posebnim povećalom bila su dvojica najboljih svjetskih nogometaša.

Cristiano Ronaldo i Lionel Messi proveli su na terenu Santiago Bernabeua po 90 minuta, a puno uspješniji ovog puta bio je Portugalac.

Furiozni REAL režirao totalni preokret: Barca 'nestala' u nastavku!

Ronaldo je u 35. minuti zabio iz jedanaesterca, a bio mu je to čak 16. zgoditak u Primeri ove sezone po čemu je uvjerljivo vodeći ispred prvog pratitelja Neymara.

Messi, pak, nije uspio postići 251. gol u Primeri i tako se izjednačiti s Telmom Zarrom na ljestvici vječnih strijelaca. Najbliže je bio u 23. minuti kada se našao u oči u oči s Casillasom, ali ga je vratar Reala nadmudrio i spriječio da na semaforu zasvijetli 0:2.

Tko zna kako bi se stvari razvijale da je Messi uspio povećati vodstvo Katalonaca sredinom prvog dijela...