Njegova momčad slavila

Ronaldo debitirao u S. Arabiji: Trener mu pružio poseban tretman već od prve utakmice

Cristiano Ronaldo debitirao je za Al Nassr u slavlju 1:0 protiv Al-Ettifaqa.

Cristiano Ronaldo debitirao je za svoj novi klub, Al Nassr, u slavlju 1:0 protiv Al-Ettifaqa u 14. kolu saudijske Premier lige.

Transferi Josipa Juranovića VIDEO Juranović pun samopouzdanja u Berlinu: Pitali ga da izgovori svoje ime divider

Pogodak za Al Nassr postigao je bivši igrač Benfice i Bešiktaša Brazilac Anderson Talisca u 31. minuti susreta.

Cristiano je napokon dočekao svoj debi u službenim natjecanjima, morao je pauzirati dvije utakmice zbog suspenzije iz Engleske. Bivši igrač Manchester Uniteda izgledao je vrlo dobro u svom prvom nastupu za klub, odigrao je svih 90 minuta, ali nije se upisao u listu strijelaca.

Pedri Fenjeraš se pokazao kao tvrd orah: Barcelona teže nego očekivano izborila minimalnu pobjedu divider

Trener Al Nassra Rudi Garcija od prvog susreta je odlučio Ronaldu dati kapetansku traku i ići niz dlaku portugalskoj zvijezdi.

Britanci tvrde da se Ronaldo preporodio

Britanski The Mirror piše kako to nije onaj Ronaldo iz Manchestera, već da se preporodio u Saudijskoj Arabiji.

Osijek - Rijeka Pet golova u šest utakmica? Vratio nam se dobri, stari HNL i potvrdio svoje mane divider

''U Manchesteru je stalno prigovarao svojim suigračima i njegova energija bila je negativna. Očito je bio nesretan posljednjih mjeseci u Engleskoj. Danas je izgledao preporođeno, bodrio je svoje suigrače čak i kada su pogriješili'', piše u članku The Mirrora.

Ronaldo je, inače, prije nekoliko dana sudjelovao u prijateljskom dvoboju protiv PSG-a kada su Parižani pobijedili 5:4, a Portugalac je postigao dva pogotka.