Bravo, IVANE!

Rapsodija Tottenhama u gradskom derbiju: Sve je počelo Perišićevom asistencijom za Kanea

Perišić je igrao do 86. minute. Tottenham je ovom pobjedom ostao peti s 33 boda,dok je Palace 12. s 22.

Ivan Perišić (Foto: Afp)

Totenham je u malom gradskom derbiju 19. kola Engleske lige u gostima Crystal Palace s 4:0, a Ivan Perišić je bio asistent za prvi gol.

U 48. minuti Harry Kane je zabio nakon dodavanja Perišića, a Kane je zabio za 2-0 u 53. minuti. Doherty (68) i Son Heung-Min (72) dovršili su posao za 10. pobjedu Spursa.

Edin Džeko Inter srušio Napoli: Prvi poraz u sezoni, počinje luda utrka za Scudetto divider

Ostala tri susreta 19. kola bila su važna u borbi za opstanak. Southampton se nije pomakao s posljednjeg mjesta, a na domaćem je terenu morao priznati premoć izravnom konkurentu za opstanak Nottingham Forestu koji je slavio 1-0 pogotkom Awonijia. Duje Ćaleta Car je kod Svetaca ušao u igru u 34. minuti

Leeds United i West Ham remizirali su 2:2, a susret Aston Ville i Wolverhamptona također je završio bez pobjednika, bilo je 1:1.