zabio i hodžić

Dinamo prekrasnim golom Pivarića slomio Inter

Zagrebački Modri upisali su očekivanu pobjedu protiv zaprešičkog Intera te se barem privremeno približili Rijeci

U prvoj subotnjoj utakmici 23. kola Prve HNL Dinamo je na Maksimiru slavio protiv Intera iz Zaprešića rezultatom 2:0.

Modri su tijekom cijelog susreta bili bolji, ali je vrlo često nedostajalo konkretnosti u završnici izglednih akcija. Prvi pogodak stigao je iz prekida u 43. minuti prvog poluvremena, a strijelac je bio Josip Pivarić.

Dugo je Dinamo lomio Inter u nastavku, a gol je stigao u 89. minuti. Gojak je poslao sjajnu loptu kroz sredinu Interove obrane, a nju je pored gostujućeg vratara poslao Armin Hodžić.

Dinamo se pobjedom barem privremeno približio Rijeci na tri boda, no momčad Matjaža Keka ima priliku vratiti se na sigurnu udaljenost, a za to joj treba pobjeda protiv Lokomotive večeras na Rujevici.