furiozni kraljevi

Real bez najvećih zvijezda "rastavio" Eibar u pola sata!

Mnogi su očekivali novi kiks Real Madrida nakon što su za susret kod Eibara otpali Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Alvaro Morata...

Iako su u Eibar stigli bez Cristiana Ronalda (ozljeda), Garetha Balea (crveni karton) i Alvara Morate (žuti kartoni), nogometaši Real Madrida upisali su vrlo važna tri boda u borbi za naslov prvaka. Real je slavio s uvjerljivih 4:1, a junak dvoboja bio je Karim Benzema, strijelac dva i asistent kod jednog pogotka.

U manje od 25 minuta Benzema je postigao dva gola, a potom i asistirao za Jamesa Rodrigueza u 29. minuti za uvjerljivih 3:0! Upravo su njih dvojicu madridski novinari prozvali da se moraju dokazati sada u izostanku spomenutih igrača i oni su odgovorili.

U nastavku je Marco Asensio zabio za 4:0, da bi u 72. minuti Pena postigao utješni gol za domaći sastav.

Real se pobjedom privremeno vratio na vrh Primere, barem dok Barcelona večeras ne odigra svoju utakmicu 26. kola u kojoj dočekuje Celtu.

Luka Modrić igrao je do 71. minuti, a onda ga je na travnjaku zamjenio drugi Hrvat - Mateo Kovačić.