Visoka pobjeda Juventusa

VIDEO Dybala promašio čitav gol s bijele točke, ali zbog Lovrena sve se ponavljalo: Uslijedio je potpuni raspad Zenita

Juventus je pobijedio Zenit s 4:2 u susretu 4. kola Lige prvaka.

Nogometaši Juventusa ugostili su ruski Zenit na svojem terenu u susretu 4. kola Lige prvaka, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1.

U 56. minuti susreta Chiesa je izborio kazneni udarac nakon prekršaja Claudinha, a loptu je uzeo Paulo Dybala, koji je s bijele točke promašio cijela vrata. U nevjerici se uhvatio za glavu, ali zbog pogreške Dejana Lovrena dobio je novu šansu.

Hrvatski reprezentativni branič prerano je utrčao u kazneni prostor, zbog čega je sudac ponovno pokazao na bijelu točku. Ovog puta nije bilo problema, napadač Juventusa bio je precizan iz drugog pokušaja.

Prerano utrčavanje Lovrena možete vidjeti OVDJE.

gol expired Chelsea očekivano slavio, a Wolfsburg priredio iznenađenje: Pogledajte kako je mladi Vatreni nanizao suparničke igrače divider

Do kraja susreta Juventus je uspio još zabiti dva pogotka, precizni su bili Chiesa u 74. i Morata u 82. minuti susreta, a za Ruse je zabio Azmoun.