Nitko prije njega

Leeds u "zadnji čas" do pobjede, njihov nogometaš ispisao povijest kluba

Pogodak odluke zabio je Patrick Bamford u 88. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Jacka Harrisona.

Nogometaši Leedsa pobijedili su na gostovanju Sheffield United sa 1:0 u susretu trećeg kola engleskog prvenstva,

Bamford se tako upisao u klupsku povijest postavši prvi igrač Leedsa koji je tresao suparničku mrežu u svakom susretu u prva tri kola elitnog razreda engleskog nogometa.

Na otvaranju sezone je zabio gol u gostujućem porazu 3:4 kod Liverpoola, dok je u drugom kolu zabio u 4:3 pobjedi protiv Fulhama.

Sakupivši šest bodova u prva tri kola Leeds se trenutačno nalazi na šestom mjestu, dok Sheffield United drži začelje s tri poraza i razlikom pogodaka 0:4.