Neobična situacija

Manchester United pobjedom zaključio 2022. godinu: Kažnjeni Rashford ušao s klupe i donio bodove

Rashfordovo mjesto na terenu zauzeo je 18-godišnji Argentinac Alejando Garnacho, a Rashford je ušao u 46. minuti i zabio na dodavanje Fernandesa.

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su kod Wolverhamptona s 1:0 u utakmici 18. kola Premier lige

Pobjednički gol zabio je Marcus Rashford u 76. minuti.

Inače, zvijezda Manchester Uniteda Marcus Rashford današnju je utakmicu protiv Wolverhamptona u Premier ligi disciplinski započeo na klupi na zahtjev trenera Erika Ten Haaga.

Na vrlo neobičan način oglasio se nizozemski trener u televizijskom intervjuu uoči 18. kola. utakmicu da će njegov napadač započeti utakmicu na klupi zbog nepoštivanja internih pravila, ne navodeći više detalja.

U 84. minuti je postigao i drugi pogodak, kojeg je poništio VAR zbog igranja rukom.