Šokantna završnica

Preokret Liverpoola u Londonu u ludoj utakmici: Redsi (privremeno) na vrhu Premier lige!

Liverpool je slavio na gostovanju u Londonu 1:2 protiv Crystal Palacea u 16. kolu.

Slavlje igrača Liverpoola (Foto: Afp)

Nogometaši Liverpoola upisali su vrijednu 1:2 pobjedu protiv Crystal Palacea u 16. kolu Premier lige.

Redsi su došli do sva tri boda debelo u sudačkoj nadoknadi. Nakon prvih 45 minuta, teško je bilo izdvojiti izgledne prigode, ali u drugom poluvremenu situacija se promijenila.

gol expired Spektakularna druga vožnja Filipa Zubčića: Za "dlaku" mu pobjeglo mjesto na postolju! divider

Mateta je doveo domaćine u vodstvo iz najstrože kazne koju je sam izborio u 57. minuti susreta. Liverpool je izgledao nemoćno sve do 75. minute kada je Ayew isključen.

Samo minutu kasnije Redse dolaze do izjednačenja preko Salaha, a potpuni preokret zaokružio je Elliott u 91. minuti susreta.

Liverpool sada ima 37 bodova, jedan više od drugog Arsenala koji od 18.30 sati gostuje kod treće Aston Ville koja je na 32 boda. Crystal Palace je 14. sa 16 bodova.