svaka čast

Pogledajte video ludnice iz Dinamove svlačionice: Slavnim stadionom odzvanjalo samo jedno ime

Slavlje se s terena preselilo u svlačionicu.

Nogometaši Dinama osigurali su europsko proljeće nakon što su u susretu 5. kola K skupine Europske lige u Rotterdamu pobijedili Feyenoord sa 2:0 i kolo prije kraja natjecanja po skupinama potvrdili prvo mjesto.

Strijelci za Dinamo bili su Bruno Petković iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena i Lovro Majer u 52. minuti.

gol expired Dinamo je plasmanom u nokaut-fazu zaradio pravo bogatstvo, za taj iznos prodali su velikog talenta divider

Dinamo je u Rotterdam doputovao kao jedini klub u Europskoj ligi i Ligi prvaka koji ove sezone nije primio pogodak.

Igrači Dinama slavili su na terenu nakon utakmice, Zoran Mamić je čestitao cijeloj momčadi na velikom uspjehu, a slavlje se kasnije preselilo u svlačionicu kultnog stadiona De Kuip.