povijesni raspad Modrih

VIDEO Pogledajte golove koji su poslali Dinamo u Konferencijsku ligu

Nogometaši Dinama nisu uspjeli sačuvati prednost iz Zagreba i porazom 4:1 od Sparte u Pragu ispali su u Konferencijsku ligu.

Sparta - Dinamo (Foto: Cropix)

Nogometaši Dinama poraženi su 4:1 u uzvratu od praške Sparte i nastavit će natjecanje u skupini Konferencijske lige.

Na žalost po Modre, domaćin je zabio iz prve prilike i prepolovio Dinamovu prednost iz prvih 90 minuta. Strijelac je bio Lukaš Harastlin već u drugoj minuti. Slovački nogometaš pogodio je s oko 12, 13 metara u suprotni kut gola Ivana Nevistića.

U 24. minuti bilo je već 2:0, Sorensen je skočio najviše poslije kornera i matirao glavom nemoćnog čuvara mreže Modrih.

U nastavku nije bilo ništa bolje za Dinamo, u 67. minuti Filip Panak zabio je i treći u mrežu Ivana Nevistića. Martin Baturina nakratko je vratio rezultatski egal golom četiri minute kasnije.

Nažalost, Olatunji je u 87. zabio i četvrti u Nevistićevu mrežu te izbacio Plave iz Europske lige.