Genijalni Conte

Chelsea dugo lomio otpor, ali uspio slaviti i pobjeći prvom pratitelju

Nakon remija u prošlom kolu protiv Burnleyja, nogometaši Chelseaja u subotu su u 26. kolu Premierlige na svom stadionu dobili Swansea s 3-1, pa prvom pratitelju Manchester Cityju bježe 11 bodova.

U 19. minuti Cesc Fabregas donio je vodstvo Chelseaju, ali u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena gosti su izjednačili preko Fernanda Llorentea.

Chelsea je u nastavku dugo lomio otpor Labudova i napokon u 72. minuti Pedro zabija za 2-1, ali zahvaljujući pogrešci vratara Fabianskog. Za konačnih 3-1 zabio je Diego Costa u 84. minuti.

U dvoboju momčadi koje se bore za opstanak Crystal Palace je svaladao Middlesbrough s 1-0 golom Patricka van Aanholta u 34. minuti.

Dvoboji Southampton - Arsenal i Manchester City - Manchester United odgođeni su jer Manchester United i Southampton u nedjelju igraju finale Liga kupa.