Sjajna reakcija

Kakvi refleksi: Pogledajte kako je navijač Burnleyja postao junak utakmice

Chelsea nije uspio nadigrati Burnley, ali junak utakmice bio je jedan Burnleyjev navijač.

U utakmici 25. kola Premierlige Conteova je momčad u gostima uzela samo bod, susret je završio 1:1. A junak na Turf Mooru bio je jedan Burnleyjev navijač.

Njegova reakcija oduševila je brojne gledatelje putem malih ekrana, a njegov instinktivan potez postao hit na internetu.

U 19. minuti Ashley Barnes, igrač Burnleyja, oštro je pucao, a njegova je lopta prozujala kraj vrata. Lopta je krenula u glavu djeteta, koje je bilo u majčinu naručju. Međutim, jedan domaći navijač je instinktivno krenuo rukom i spriječio da lopta pogodi dijete...

Chelsea je poveo golom Pedra u 7. minuti, a izjednačio je prekrasnim golom iz slobodnog udarca Robbie Brady u 22. minuti.