Insigne presudio

Napoli izbacio Lazio i plasirao se u polufinale talijanskog Kupa

Napoli će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta Inter - Fiorentina koji je na programu 29. siječnja.

Lorenzo Insigne i Dries Mertens (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Napolija prvi su polufinalisti Talijanskog kupa, oni su na svom San Paolu u četvrtfinalu svladali branitelja naslova Lazio sa 1-0 (0-0).

Jedini gol postigao je Insigne već u 2. minuti susreta. Samo osam minuta poslije Immobile nije iskoristio kazneni udarac, a prije isteka prvih pola sata oba sastava su ostala i sa po 10 igrača.

Prvo je kod domaćih isključen Hysaj u 18. minuti, da bi u 25. pocrvenio i Lucas Leiva kod gostiju. Oba su dobila po drugi žuti karton.

U srijedu će svoj četvrtfinalni ogled igrati Juventus i Roma, dok će Milan i Torino na travnjak 28. siječnja.