ARSENAL IPAK ŽIV

Pregršt uzbuđenja na Emiratesu: Bayern dugo vodio, Trossard izjednačio i vratio nadu pred uzvrat

Sjajna utakmica četvrtfinala Lige prvaka odigrala se na Emiratesu, gdje su Arsenal i Bayern odigrali 2:2.

Leandro Trossard (Foto: Afp)

Ne toliko uzbudljiva kao ona na Bernabeu, no također vrlo zanimljiva bila je utakmica četvrtfinala Lige prvaka između Arsenala i Bayerna, koja je završila 2:2.

Prvo poluvrijeme susreta ponudilo je puno uzbuđenje, veselja i očaja, kako s jedne tako i s druge strane, puno više nego drugi dio susreta.

Arsenal je uzrokovao euforiju na tribinama već u 12. minuti, kad je pogodak postigao Bukayo Saka.

Najbolji igrač Arsenala postigao je pogodak u svom stilu. Uzeo je loptu na desnoj strani, a onda unutar kaznenog prostora pronašao poziciju za poslati prizemnu loptu u dalji kut.

Neobranjiv udarac Sake pogledajte OVDJE.

Kiwior tragičar Arsenala

Izjednačenje je došlo nakon sjajne akcije tri igrača Bayerna, gdje je asistent bio Goretzka, a strijelac Gnabry. No, sve je krenulo velikom greškom Jakuba Kiwiora.

Gol za izjednačenje pogledajte OVDJE.

Preokret je došao nakon kaznenog udarca koji je Saliba skrivio nad Saneom, ali opet je prva greška bila ona Jakuba Kiwiora.

Svoju želju da zabije protiv Arsenala u Ligi prvaka s bijele točke ispunio je Harry Kane. Pogledajte ga OVDJE.

Tim se rezultatom otišlo na odmor.

Trossard je ponovno bio joker s klupe.

Arsenal je dugo lovio izjednačenje u drugom dijelu, a ono je došlo u 76. minuti, devet minuta nakon što je strijelac Leandro Trossard ušao u igru.

Belgijac je pogodio nakon što mu je Gabriel Jesus izvanderno ostavio loptu.