Kako je ovo uspio?

VIDEO Modrić mu servirao loptu kao na pladnju, a onda se dogodio nevjerojatan promašaj

Hrvatski kapetan Luka Modrić igrao je za Real Madrid do 86. minute.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Real Madrid je slavio u gostima kod Mallorce (0:1) u sklopu 31. kola španjolske La Lige. Jedini pogodak na utakmici postigao je francuski nogometaš Aurelien Tchouameni topovskim udarcem iz daljine u 48. minuti susreta.

Hrvatski kapetan Luka Modrić dobio je šansu od prve minute, a nakon sat vremena igre priredio je veliku gol-šansu za Brahima.

Nakon duplog pasa s Joseulom, Modrić je dodao u sredinu kaznenog prostora za natrčalog Brahima koji je samo trebao gurnuti loptu u mrežu, no ovaj se neobjašnjivo spetljao.

Kako je Modrić kreirao veliku šansu za Real možete vidjeti OVDJE.

Pogodak Tchouamenija možete vidjeti OVDJE.

Sandro Kulenović Kulenović načeo Goricu, Bulat potvrdio pobjedu Dinama: Modri pojačali pritisak na Rijeku! divider

Joško Gvardiol VIDEO Ovako to radi Gvardiol: Golčinom probio vratara, a pet minuta ranije asistirao divider