pogledajte ga na djelu

VIDEO Modrić briljirao na povratku: Evo što je napravio Pjaniću!

Luka Modrić je povukao najatraktivniji potez na utakmici Reala i Rome...

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom dvoboju osmine finala pobijedili Romu 2-0, rezultatom kojim su slavili i u Rimu.

Bila je to utakmica u kojoj je Modrić još jednom pokazao zašto je važan Zinedineu Zidaneu (VIDEO) i igri Reala.

U prvom poluvremenu nije bilo golova na Santiago Bernabeuu, no gledatelji su ipak mogli uživati. Vidjeli su nekoliko izglednih šansi i atraktivnih poteza. Najatraktivniji je povukao hrvatski reprezentativac Luka Modrić kada je na sredini terena „prodao tunel“ Miralemu Pjaniću (VIDEO) . Modrić je prošao BIH reprezentativca i povukao brzu kontru koja nije završila golom, ali je izmamila pljesak tribina.

Povratnik nakon lakše ozljede Luka Modrić bio je jedan od najbolji igrača utakmice, a na terenu je proveo 75. minute kada ga je zamijenio Jese. Mateo Kovačić je dobio priliku u posljednjih šest minuta.