Gent slavio, Andrijašević igrao

Milić strijelac za Oostende u pobjedi protiv Anderlechta

Oostende je pobijedio Anderlecht 2:0, a strijelac prvog gola bio je Antonio Milić...

Antonio Milić slavi pogodak (Foto: Screenshot You Tube) (Foto: Screenshot You Tube)

Hrvatski branič Antonio Milić bio je strijelac za Oostende u 2:0 (2:0) iznenađujućoj pobjedi svoje momčadi protiv Anderlechta u susretu 26. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Milić je bio strijelac za konačnih 2-0 u 15. minuti susreta, a to je bio njegov prvi pogodak sezone. Inače, Oostende je poveo autogolom Dendonckera u 7. minuti.

Ovom pobjedom Oostende je skočio na 11. mjesto ljestvice sa 29 bodova, dok je Anderlecht ostao treći sa 46. ispred njega su Club Brugge sa 58 i Charleroi sa 47 bodova, a oba kluba imaju i po utakmicu manje.

Franko Andrijašević igrao je do 69. minute za Gent za koji nije branio Lovre Kalinić u 3:0 (1:0) domaćoj pobjedi protiv Sint-Truidena. Četvrti Gent sada ima 43 boda, dok je Sint-Truiden 10. sa 33 boda.