Sjajna atmosfera

Brazil se još nije oporavio od šoka protiv Hrvatske: Selecao propada, Marokanci lete

Maroko je pobijedio Brazil 2:1 u prijateljskoj utakmici u Tangieru...

Marokanski izbornik Walid Regragui slavi pobjedu (Foto: Afp)

Nogometaši Maroka su u subotu u Tangieru u prijateljskoj utakmici pobijedili Brazil sa 2-1.

Marokanci su poveli u 29. minuti golom Sofiana Boufala, a Brazil je izjednačio u drugom poluvremenu u 67. minuti pogotkom Casemira. Marokanci su do pobjedničkog gola došli u 79. minuti a strijelac je bio Abdelhamid Sabiri.

Ovim porazom produbljeni su problemi brazilske reprezentacije koja nakon ispadanja u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva traži novog izbornika.

To je prva pobjeda Maroka protiv dosadašnjih peterostrukih svjetskih prvaka, a u dva prijašnja susreta Brazil je uvjerljivo slavio.

Brazilci su bili bez ozlijeđenog Neymara, a vodio ih je privremeni izbornik Ramon Menezes, koji je nakon neuspjeha u Katru zamijenio Titea.