kriva odluka

VIDEO Poznati dinamovac mogao donijeti klubu trofej, a onda je izveo ovo

Marko Tolić je promašio penal u finalu slovenskog kupa.

Marko Tolić (Foto: Nova Sport/Screenshot)

U Celju se igralo finale slovenskog Kupa između ljubljanske Olimpije i Maribora, a Marko Tolić, dinamovac na posudbi u Mariboru, propustio je klubu donijeti trofej.

Nakon regularnih 90 minuta vremena otišlo se u produžetke, a Tolić je imao penal u 101. minuti utakmice.

Pokušao je atraktivno panenkom, no postao je tragičar velikog finala. Tolić se, kao i navijači na stadionu, hvatao za glavu, kao da nije mogao vjerovati kakvu je priliku propustio.

Luka Modrić VIDEO Tisuće navijača Reala u transu zazivaju Modrića, a onda je Luka ugledao hrvatsku zastavu divider

Tolićev potez pogledajte OVDJE.

Nakon promašenog penala Olimpija je došla do gola, zabio je Lasickas u 103. minuti. U 115. minuti vidjeli smo gol za 1:1, strijelac je bio Mitrović. Kada su svi mislili da se ide u raspucavanje za trofej, eto novog šoka za momčad Damira Krznara.

Elšnik je zabio gol iz penala nakon duge provjere VAR-a i donio Olimpiji novi trofej.