mogao je i zabiti

Alexis Sanchez debitirao s dvije asistencije, United prošao u FA Cupu!

Manchester United izborio je osminu finala FA Cupa, a svoj je debi u dresu Crvenih vragova upisao dojučerašnji igrač Arsenala Alexis Sanchez.

Alexis Sanchez debitirao za United (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Manchester United izborio je osminu finala FA Cupa, nakon što se lako obračunao s niželigašem Yeovilom i slavio s 4:0. Za Crvene vragove je debitirao Alexis Sanchez, koji je upisao dvije asistencije.

Dojučerašnji igrač Arsenala uposlio je Marcusa Rashforda u 41. minuti utakmice, koji je iskoristio nesmotrenost domaće obrane i zabio za 1:0. U 61. minuti Sanchez je proigrao Andera Herreru, koji je zabio pogodak za 2:0.

Travnjak je napustio u 72. minuti, kada ga je zamjenio Jesse Lingard. U 89. minuti Lingard je zabio lijepi pogodak, a točku na i uvjerljivoj predstavi Uniteda stavio je Romelu Lukaku u trećoj minuti sudačke nadoknade.

U osminu finala u petak se plasirao i Sheffield Wednesday 3:1 domaćom pobjedom protiv Readinga.