Leicester dotukao Sunderland

Manchester United se u zadnjim sekundama spasio poraza

Manchester United i Everton odigrali su 1-1 u 31. kolu Premierlige...

U derbi-utakmici 31. kola Engleske lige igranoj u utorak Manchester United i Everton su igrali 1-1, a goste su sekunde dijelile od pobjede.

Everton je na Old Traffordu vodio od 22. minute kada je Phil Jagielka iskoristio neopreznost obrane domaćina. Goste su sekunde dijelile od velike pobjede, no u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ManU je izjednačio.

Udarac Shawa rukom je obranio Ashley Williams, koji je dobio crveni karton, a United kazneni udarac. Zlatan Ibrahimović je s bijele točke spasio United poraza. United je tako ostao petom mjestu s 54 boda, ispred Evertona i Arsenala (51).

Prvak Leicester City je domaćom pobjedom protiv Sunderlanda 2-0 osigurao ostanak, a goste vjerojatno izbacio iz Premijer lige. Burnley je kod kuće također slavio protiv Stokea s 1-0, a Watford protiv WBA s 2-0.