NIJE IZGLEDALO DOBRO

Luka Ivanušec iznesen na nosilima nakon nesretne ozljede na startu Lige prvaka

Prvu utakmicu za Feyenoord u Ligi prvaka Luka Ivanušec vjerojatno neće pamtiti prije svega po pobjedi.

Luka Ivanušec (Foto: Afp)

Uspješno je momčad Feyenoorda startala u ovosezonsku Ligu prvaka, pobjedom nad škotskim prvakom Celticom, rezultatom 2:0, a Luka Ivanušec zaigrao je od prve minute susreta.

Bio je to sa strane gostiju jedan vrlo grub susret, gdje su između dva pogotka domaćina dobili čak dva crvena kartona zbog žestokih startova, a s grubom igrom nastavili su i nakon toga. Žrtva takve igre nažalost je bio Ivanušec.

Ružne scene na De Kuipu

On je u 89. minuti bio prisiljen napustiti igru, nakon jednog duela s dva igrača gostiju. Njihovog čvrstog ulaska pokušao se riješiti piruetom, nakon čega je pao. Sve se čini da je u pitanju ahilova tetiva ili skočni zglob. Ostao je Luka na podu, a nakon liječničke intervencije je izveden na nosilima.

Iznošenje Luke Ivanušeca Iznošenje Luke Ivanušeca (Foto: Afp)

Tako što se ne događa kod bezazlenih ozljeda i nadamo se da hrvatski reprezentativac nije ozbiljnije ozlijeđen.

Sve u svemu, čim budemo imali prve informacije, podijelit ćemo sa svojim čitateljima.