FENOMENALNA ATALANTA

Liverpool potopljen na Anfieldu, Mario Pašalić ih dokrajčio trećim golom na utakmici

Atalanta je na Anfieldu napravila ogroman korak prema četvrtfinalu Europske lige, a među strijelce se upisao i Mario Pašalić.

Mario Pašalić (Foto: Profimedia)

U po mnogima najzanimljivijoj utakmici četvrtfinala Europske lige, glavni favorit po kladionicama teško je poražen od strane talijanske Atalante. Radi se naravno o Liverpoolu.

Crno-plavi odigrali su fenomenalnu utakmicu i slavili rezultatom 0:3 te momčad Jurgena Kloppa vjerojatno usmjerili na to da se u potpunosti posvete borbi za titulu pobjednika Premier lige.

Imao je Liverpool posjed (68:32), imali su više udaraca prema golu (20:11), no prema onima u okvir je bolja bila Atalanta (7:5), a po realizaciji su bili ubojiti.

U vodstvo su Talijani došli u 38. minuti, kad je pogodio Gianluca Scammaca, a isti igrač povećao je vodstvo na 0:2 u 61. minuti.

Redse je u 83. minuti dokrajčio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić, koji je pospremio jedan odbijanac nakon kontre te tako svojoj momčadi otvorio vrata polufinala.