Kao u igrici

VIDEO Messimanija trese Ameriku: Argentinac ponovno oduševio, utrpao dva gola i upisao asistenciju

Inter Miami je slavio 4:0 protiv Atlante United, a Messi je upisao dva pogotka i asistenciju.

Lionel Messi (Foto: Afp)

Inter Miami je na krilima Lionela Messija stigao do druge pobjede u Liga kupu Sjeverne i Centralne Amerike. Nakon Cruz Azula (2:1), svladana je i Atlanta United s 4:0.

Messi je ponovno oduševio američke navijače, poentirao je dvaput u samo 22 minute susreta, a kasnije upisao i asistenciju za laganih 4:0 njegova Inter Miamija koji je inače prije dolaska Messija bio uvjerljivo posljednja ekipa MLS-a.

Luka Ivanušec Nizozemski navijači nakačili se na objavu Dinama s Ivanušecom: Pišu mu samo jedno divider

Upisao se Messi u listu strijelaca već u osmoj minuti susreta, Sergio Busquets šalje mu predivnu dubinsku loptu, Argenitnac izbija sam ispred vratara, pogađa okvir gola, ali iz popravnog pokušaja sprema loptu u mrežu

Pogodak pogledajte OVDJE.

Dinamo - Astana Trener Astane priznao nadmoć hrvatskog prvaka: "Vidljiva je Dinamova kvaliteta" divider

Svoj drugi pogodak na susretu Messi postiže u 22. minuti. Povukao je s centra, odigrao na stranu za Taylora, Taylor odigrava odličnu povratnu, a Messi lagano završava posao za 2:0.