Svaka čast!

Bivši hrvatski reprezentativac ponovno briljira u Ligi prvaka, danas igra za drugu državu

Filip Ozobić upisao je dvije asistencije za Qarabag u 2. pretkolu Lige prvaka.

Nogometaši Qarabaga svladali su švicarski Zurich s 3:2 u prvom susretu 2. pretkola Lige prvaka u Azerbajdžanu, a ponovno je sjajnu utakmicu odigrao bivši hrvatski nogometni reprezentativac Filip Ozobić.

Nakon prvih 45 minuta stajalo je 2:0 za domaćine, a za oba je pogotka zaslužan ni manje, ni više nego Ozobić. Prvu je asistenciju upisao u 16. minuti dvoboja, a petnaestak minuta kasnije "pala" je nova asistencija.

Inače 31-godišnji Bjelovarac je već niz godina u Azerbajdžanu i u međuvremenu je odlučio nastupati za njihovu reprezentaciju, nakon što je već bio upisao dva nastupa za Hrvatsku u prijateljskim utakmicama.

gol expired Škupi šokirao Dinamo u Maksimiru: Modri teškom mukom poveli, a onda primili komičan gol divider

Do kraja susreta vidjeli smo još tri pogotka. Prvo su gosti smanjili vodstvo Qarabaga na 2:1, ali njihova sreća nije bila dugog vijeka. Samo 60 sekundi je trebalo domaćinima da zabiju novi pogodak.

No još uvijek nije sve gotovo za švicarskog prvaka, koji je u sudačkoj nadoknadi zabio novi pogodak i tako povećao šanse za eventualni plasman u 3. pretkolo Lige prvaka.