Asistencija Majera

Conte startao pobjedom na klupi Tottenhama, Roma se nije uspjela osvetiti Norvežanima

Kompletirano je četvrto kolo Konferencijske lige.

Talijanski nogometni stručnjak Antonio Conte startao je pobjedom na klupi Tottenhama, nakon što su Spursi u susretu 4. kola G skupine Konferencijske lige pobijedili Vitesse sa 3:2.

Londonski sastav je već nakon pola sata vodio sa 3:0 golovima Son Heung-Mina (14), Lucasa Moure (22) i Harryja Kanea (28). Međutim, Nizozemci su do poluvremena smanjili na 3-2, a strijelci su bili Jacob Rasmussen (32) i Matus Bwero (39).

U drugom dijelu nije bilo golova, ali je crvenih kartona. I to čak tri.

Tottenham je u 59. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Romero, no potom su pocrvenila još dva igrača nizozemskog kluba. U 80. minuti isključen je Doekhi, a četiri minute kasnije i Schubert.

U drugom susretu iz skupine Rennes je pobijedio Muru sa 1:0, a pogodak odluke zabio je Bade u 76. minuti na asistenciju Lovre Majera.

Rennes vodi na ljestvici sa 10 bodova, Tottenham ima sedam, Vitesse šest, dok je Mura na začelju bez bodova.

U skupini C Roma je kod kuće odigrala tek 2:2 protiv Bodo/Glimta nakon što je u prošlom kolu u Norveškoj izgubila sa 1:6.

Gosti su vodili 1:0 i 2:1, ali je Roma oba puta izjednačila. Za momčad Josea Mourinha zabili su El Shaarawy (54) i Ibanez (84), dok su za Bodo/Glimt strijelci bili Ola Solbakken (45+1) i Botheim (65).

U drugom susretu Zorja je pobijedila CSKA sa 2:0.

Bodo/Glimt vodi na ljestvici s osam bodova, Roma ima sedam, Zorja šest, a CSKA Sofija jedan bod.