Imaju značajnu prednost

Hrvati ostali bez Kupa u drami jedanaesteraca, ali mogu do titule prvaka: Bivši Vatreni zabio

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Fran Tudor zabio je za Rakow s bijele točke.

Fran Tudor (Foto: Afp)

Nogometaši varšavske Legije osvojili su poljski Kup, u finalnom susretu odigranom u Varšavi svladali su Rakow boljim izvođenjem jedanaesteraca 6:5.

Već od šeste minute Legia je ostala s igračem manje jer je crveni karton dobio Portugalac Yuri Ribeiro. No, u preostalih 114 minuta Legia je sačuvala svoju mrežu i time izborila jedanaesterce.

Svih šest izvođača Legije uspješno je izvelo udarce s bijele točke, dok je tragičar kod Rakowa bio Wdowiak, koji je promašio u šestoj seriji za poraz svoje momčadi. Hrvatski nogometaš Fran Tudor za Rakow je pogodio u prvoj seriji.

Mjere osiguranja u Beogradu VIDEO Španjolci zaprepašteni prizorom u Beogradu: "Srpska vojska spremna za rat" divider

Inače, Tudor i Osječanin Zoran Arsenić odigrali su svih 120 minuta u poraženom sastavu.

Tudor ima tri nastupa za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a debitirao je davne 2017. godine u prijateljskom susretu protiv Meksika. Tada je zabio i pogodak.

Rakow je imao lijepu šansu osvojiti dvostruku krunu ove sezone jer je na mali korak do osvajanja naslova prvaka Poljske. Četiri kola prije kraja ima čak 11 bodova više upravo od Legije, koja je na drugom mjestu (71-60).