Bitka za šesto mjesto

Slaven deklasirao Inter, Nestorovski povećao prednost

Utakmicom u Podravini kompletirano je 33. kolo HNL-a.

U posljednjoj utakmici 33. kola HNL-a Slaven Belupo je pobijedio Inter Zaprešić 4:1.

Dvoboj klubova iz sredine ljestvice, odavno mirnih po pitanju ostanka među prvoligašima, pripao je Koprivničancima koji su nakon četiri utakmice bez postignutog pogotka konačno proradili.

Nikola Pokrivač je u 13. minuti doveo Farmaceute u vodstvo, ali devet minuta kasnije izjednačava Ilija Nestorovski, najbolji strijelac HNL-a kojemu je to bio 19. ligaški gol ove sezone.

Krajem prvog dijela, u 39. minuti, Muzafer Ejupi lijepo iz okreta pogađa za novo vodstvo domaćih koji su u nastavku s još dva pogotka dotukli Diva iz predgrađa.

Stefan Savić je zabio u 58., a Mateas Delić u 84. minuti za uvjerljivi trijumf finalista Kupa.