Navijači oduševljeni

VIDEO Krovinović golom iz daljine bacio navijače Hajduka u trans: Pogledajte ga opet

Hajduk je ugostio Lokomotivu u 28. kolu Prve HNL na Poljudu i slavio s 4:0.

Nogometaši Hajduka razbili su Lokomotivu s 4:0 u susretu 28. kola Prve HNL na Poljudu, a od prve minute u domaćem sastavu krenuo je Filip Krovinović i zabio golčinu pred sam kraj prvog poluvremena.

U 43. minuti susreta Krovinović je stigao do lopte, a onda snažno opalio sa dvadesetak metara lijevom nogom i neobranjivo pogodio donji desni kut. Vratar Lokomotive Ivan Nevistić se bacio za loptom, ali ništa nije mogao.

gol expired VIDEO Pogledajte priznat i poništen gol Hajduka o kojima se raspravlja divider

Sjajnim potezom Krovinovića splitska je momčad otišla na odmor sa značajnijom prednošću. Osim što je zabio prekrasan pogodak, 26-godišnji veznjak je još jednom pokazao da je Hajduk potpuno drugačija momčad kad je on na terenu.

Vrhunski pogodak Filipa Krovinovića

Ovo je njegov treći prvenstveni pogodak za Hajduk, a posljednji put je zabio u 21. kolu Prve HNL protiv Šibenika na Šubićevcu. Tada su Splićani slavili sa 3:1, a Krovinović je na identičan "probio" golmana.