breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Oduševio suigrače

Stožerni igrač Juvea: ''Pjaca nas je sve ostavio bez riječi, igra poput Ronalda''

Juventus je slavio na gostovanju kod Crotonea u zaostalom susretu 18. kola Serie A, a Mandžukić i Pjaca odigrali su odličnu utakmicu.

Marko Pjaca je nakon šest mjeseci u Juventusu konačno dobio pravu priliku. U pobjedi Juventusa 2:0 protiv Crotonea dobio je šansu od prve minute i zadivio sve oko sebe.

Do te utakmice odigrao je samo 94 minute u talijanskom prvenstvu, ali svaki put kad je ušao u igru oduševio je navijače i suigrače, koji su svjesni kakav bi nogometaš mogao postati.

''Sve nas je ostavio bez riječi'', otkrio je Giorgio Chiellini prije utakmice s Crotoneom, a onda usporedio Pjacu s najboljim igračem u 2016. godini:

''Snažan je poput igrača ragbija, a s loptom je poput Cristiana Ronalda. Samo treba poboljšati završnicu i bit će svjetska klasa.''

Čini se da je to shvatio i trener Juventusa Allegri te povećao minutažu hrvatskom reprezentativcu. Samo  neka tako nastavi.