breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
ispali prvoligaši

VIDEO Nevjerojatan povratak trećeligaša protiv Monaca: Od 0:3 do 3:3!

Vrlo uzbudljivo bilo je na francuskim nogometnim travnjacima u susretima tamošnjeg kupa...

Vodeća momčad Francuske lige Monaco tek je nakon produžetaka prošao trećeligaša Chamblya, dok su u šesnaestini finala Kupa ispali prvoligaši St. Etienne, Nancy i Caen.

Monaco je bez hrvatskog vratara Danijela Subašića gostovao kod trećeligaša Chamblya i očekivao se lagan prolaz lidera lige koji je u 48. minuti vodio s 3-0. No, domaći sastav je napravio nevjerojatan preokret i zabio tri gola, dok je kod Monaca isključen branič Raggi.

U dodatnome vremenu su N'Doram i Glik doveli Monaco u vodstvo od 5-3, ali se ni tada trećeligaš nije predao te je u 111. minuti smanjio na 4-5 i čak imao šansu ua novi podvig.

St. Etienne je ispao u produžetku od drugoligaša Auxerrea (0-3), a Caen, za koji je igrao Ivan Santini, od Angersa (1-3), dok je prvoligaš Guingamp morao igrati produžetke protiv trećeligaša Les Herbiersa (1-2). Trećeligaš CA Bastia bila je kobna za Nancy (2-0).

U utorak su ispali prvoligaši Lyon, Lorient i Nantes.