sjajno!

VIDEO Bivši igrač Hajduka golčinom odveo svoj klub u play-off Lige prvaka

Rakow će tako za plasman u grupnu fazu Lige prvaka igrati protiv boljeg iz susreta Sparte Prag i Kopenhagena.

Fran Tudor (Foto: Guliver image)

Nogometaši poljskog nogometnog prvaka Rakowa plasirali su se u play-off Lige prvka. Poljaci su s ukupnih 3:1 prošli Aris Limassol.

Prva utakmica je završila 2:1 za poljskog prvaka, a u uzvratu na Cipru Poljaci su pobijedili 1:0 i to golom Frana Tudora, bivšeg igrača Hajduka.

Navijači Dinama Navijači Dinama pokazali dostojanstvo na minuti šutnje za preminulog navijača divider

Tudor je zabio sjajan gol iz slobodnog udarca u 49. minuti utakmice i još jednom oduševio vlastite navijače.