Hajduk opet 'potopljen' u Sloveniji, Ibri crveni

U pripremnom susretu za novu sezonu nogometaši splitskog Hajduka poraženi su u Domžalama od istoimenog slovenskog prvoligaša 1:3.

Splićani se nisu proslavili na pripremnoj utakmici u Domžalama. Poraženi su 3:1, a kao koliko toliko ohrabrenje Splićanima može biti što su stvorili više ozbiljnijih prilika za gol. U prvom poluvremenu Anas Sharbini je imao dva ubačaja na drugu vratnicu no Tomasov ih nije znao iskoristiti. Domaćin je igrao na kontru i dočekao svoju priliku u 45. minuti kada je Pekić zabio za 1:0.

U nastavku je na 2:0 povisio Šimunović sjajnim udarcem u rašlje, a u 75. minuti zbog preoštrog starta 'pocrvenio' je Ibričić. Nadu Splićanima vratio je Oremuš u 86. minuti, no Domžale su dočekale još jednu kontru na kraju utakmice i zabili za konačnih 3:1.