novi lijevi bek

Tko je Srbin koji je neočekivano debitirao za Dinamo? Bio je Zvezdina nada, vratio se u rodni grad

Bivši igrač Zvezde stigao je u paketu s još dva talentirana mlada igrača.

Dinamo je odigrao još jednu blijedu partiju na gostovanju kod Istre – bilo je 0:0, s tim da je okvir gola u čak tri navrata spašavao Modre.

Dinamo se pojavio u poprilično pomlađenom sastavu, a priliku od prve minute dobio je i jedan debitant – Damjan Daničić koji je stigao ove zime iz srpskog Voždovca.

Daničić ima i hrvatsko državljanstvo, a dolazak u Dinamo za njega je zapravo povratak u rodni grad Zagreb, gdje je došao na svijet 2000. godine.

gol expired Razočarani Mamić u naletu iskrenosti priznao grijehe: Prava je istina da su on i brat Zdravko glavni krivci divider

Igrao je u mladim kategorijama Crvene Zvezde, pa Grafičaru i na kraju Voždovcu. Nastupao je i za U19 reprezentaciju Srbije.

U Dinamo je dosad igrao za drugu momčad, a protiv Istre je odigrao 85 minuta prije nego je zamijenjen.

Za Dinamo je potpisao u veljači kada su stigli još bivši kapetan Arsenalove mlade momčadi Robbie Burton i talentirani Argentinac Matias Godoy.

gol expired Barca našla svog Zidanea: Xavi ne može, ali ima tko može. Messi je podigao palac gore! divider