može li bizarnije?

Napadač PSG-a neobjašnjivim potezom spriječio svog igrača da zabije pogodak!

Napadač PSG-a Choupo-Moting na bizaran je način spriječio čisti pogodak svoje momčadi.

Choupo-Moting zaustavlja loptu na gol-crti (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Neviđena bizarnost dogodila se na utakmici 31. kola francuske Ligue 1, u kojoj je PSG ugostio Strasbourg, u susretu u kojem je mogao osigurati naslov prvaka Francuske.

Pri rezultatu 1:1, točnije u 29. minuti, Christopher Nkunku je iskosa izbio sam na vratara te nekako provukao loptu prema nebranjenom dijelu gola. Činilo je da će PSG ponovno povesti, ali onda se na gol-liniji ukazao Choupo-Moting, koji je, iz samo njemu poznatih razloga, zaustavio loptu na gol-liniji i omogućio gostima da ju izbiju iz svog šesnaesterca.

Njegov izraz lica govorio je sve, kao i izraz lica njegovih suigrača. Kylian Mbappe je svojom reakcijom na klupi za pričuve postao viralni hit.

Svega devet minuta kasnije Goncalves je postigao golčinu i doveo Strasbourg i vodstvo 2:1.