Nevjerojatno

Caktaš i Soudani zabili u ludoj utakmici: Palo je čak deset golova, a u strijelce se upisao još jedan Hrvat

Damac je trenutno prvoplasirana momčad prvenstva Saudijske Arabije.

Damac, kojeg vodi hrvatski trener Krešimić Režić osvojio je bod na gostovanju kod Al Fateha u ludom susretu 13. kola nogometnog prvenstva Saudijske Arabije, utakmica je završila nejverojatnim rezultatom 5:5.

Za Damac su zabijali bivši igrači Dinama i Hajduka, El Arbi Hilel Soudani i Mijo Caktaš, dok je za domaćine poentirao još jedan hrvatski nogometaš, Ivan Santini.

Iako su domaćini rano poveli preko Cueve, Soudani je s dva pogotka u samo pet minuta preokrenuo rezultat u korist svoje momčadi. Tako su do kraja prvog poluvremena pala su još dva pogotka, prvo je Al Fateh izjednačio, da bi potom Felipe Augusto ponovno doveo Damac u vodstvo.

gol expired Kamere uhvatile što je Modrićev suigrač pitao Ancelottija na utakmici Lige prvaka: Talijan je odmah rekao - ne! divider

U 63. minuti susreta zabija i Mijo Caktaš za 4:2, a kada se učinilo da je sve gotovo, krenuo je ludi preokret. Prvo je Santini smanjio na 4:3, a onda su Cueva i Albiraken doveli Al Fateh u vodstvo.

Konačnih 5:5 postavlja Zelaya na Soudanijevu asistenciju u 79. minuti susreta.