krasan potez

VIDEO Majerova malonogometna asistencija nije spasila Kovača: Wolfsburg tone sve dublje, Hrvatu se trese stolica

Wolfsburg poražen je 2:3 od Stuttgarta u 24. kolu Bundeslige, Lovro Majer upisao asistenciju

Lovro Majer (Foto: Afp)

U dvoboju 24. kola Bundeslige Stuttgart je kao gost slavio kod Wolfsburga s 2:3, a asistenciju za gol imao je Lovro Majer.

Majer je asistirao Maehlea za prvi gol Vukova, lijepo je dao loptu u prostor za Danca, a on je efektivno postigao pogodak. Asistenciju pogledajte OVDJE.

Večernji okršaj Wolfsburga i trećeplasiranog Stuttgarta pripao je gostima. Dva pogotka za Stuttgart postigao je Gvinejac Serhou Guirassy u 14. i 53. minuti.

Kovaču se trese stolica

Joakim Maehle privremeno je poravnao rezultat u 50. minuti na dodavanje Majera. Josha Vagnoman je u 78. minuti povisio vodstvo gostiju, a konačan rezultat postavio je Lukas Nmecha u 83. minuti.

Mislav Karoglan Karoglan nakon Istre: ''Bili smo energetski prazni, ali bitno je da smo pobijedili'' divider

Njemački mediji sve više pišu o mogućem otkazu našeg Nike Kovača koji je upao u crni niz. Njegov Wolfsburg ne zna za pobjedu devet utakmica zaredom, odnosno od 16. prosinca prošle godine kada su Vukovi slavili na gostovanju kod Darmstadta 0:1.

Stuttgarta je ostao trećeplasirani s 50 bodova šest više od Dortmunda.