Dobili četiri komada

VIDEO Bayern doživio katastrofu kod Bochuma, ovo im se nije dogodilo gotovo 50 godina

Bochum je s visokih 4:2 porazio Bayern u 22. kolu Bundeslige.

Nogometaši Bayerna doživjeli su težak poraz u gostima kod Bochuma s 4:2 u susretu 22. kola njemačke Bundeslige.

Iako su poveli pogotkom Roberta Lewandowskog, Bavarci su katastrofalno odigrali ostatak prvog poluvremena. Bochum im je zabio čak četiri pogotka, a to im se posljednji put dogodilo 1975. godine.

gol expired Crvena zvezda pokušala "kopirati" Dinamo, navijači ih popljuvali: "Prestanite, molim vas" divider

Tada je RB Leipzig uspio zabiti Bayernu čak pet golova u prvom poluvremenu, a sve do danas to nitko nije uspio ponoviti ili barem doći blizu. Naravno, kada je riječ o njemačkom nogometnom prvenstvu.

Bochum zabio tri gola u šest minuta

Ono, što se dogodilo od 38. do 44. minute navijači Bochuma još dugo će prepričavati jer su njjihovi ljubimci u razmaku od samo šest minuta postigli tri pogotka Bayernu.

Prvo je Locadia (38-11m) iskoristio kazneni udarac nakon igranja rukom Upamecana, a onda su još Gamboa (40) i Holtmann (44) "parali" mrežu iza Ulreicha za velikih 4:1.

U nastavku je Lewandowski (75) svojim drugim golom uspio tek ublažiti poraz Bayerna.

Sve golove s utakmice možete vidjeti OVDJE.

Josip Stanišić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Bayerna koji je ostao na 52 boda, devet više od druge Borussije Dortmund, dok je Bochum skočio na 11. mjesto sa 28 bodova.

Kristijan Jakić igrao je do 85. minute za Eintracht iz Frankfurta koji je izgubio na svom travnjaku od Wolfsburga sa 0:2 (0:1). Golove za "vukove" postigli su Kruse (28-11m) i Lukebakio (90+3).