Pogledajte snimku

Suigrač Perišića i Brozovića napravio brutalan prekršaj pa ostao u šoku: Uhvatio se za glavu, sudac odmah pokazao crveni

Nakon samo 14 minuta igre Arturo Vidal je zaradio crveni karton u susretu Čilea i Ekvadora.

Domaćim porazom od Ekvadora u susretu 14. kola južnoameričkih kvalifikacija, nogometaši Čilea imaju sve manje izgleda za plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Utakmica je završila rezultatom 2:0, a već u 14. minuti susreta Čileanci su ostali bez Artura Vidala koji je zaradio izravno isključenje zbog neopreznog starta.

Nakon samo devet mintua igre Ekvador je šokirao domaće navijače pogotkom Estupinana, a niti pet minuta kasnije uslijedio je novi šok, Čile je ostao s igračem manje!

Vidal je krenuo na jednu loptu s visokom podignutom nogom pa kopačkom neoprezno pogodio Torresa u glavu. Kada je shvatio što je učinio, Vidal se odmah uhvatio za glavu, a glavni sudac utakmice za džep.

gol expired Messi i društvo oduševili potezom prije utakmice s Brazilom: Sjetili se prijatelja koji je nedavno saznao lošu vijest divider

Izvukao je crveni karton i poslao nogometaša milanskog Intera na tuširanje.

Neoprezan start Artura Vidala možete vidjeti OVDJE.

Ekvador je pobjedu potvrdio u sudačkoj nadoknadi golom Moisesa Caiceda i tako skočio na treće mjesto sa 23 boda.