nisu zaboravili

Armada bocnula Puljane, s gostujuće tribine se orilo: ''Tovarske sluge''

Derbi Istre i Kvarnera između Istre 1961 i Rijeke danas je odigran na Aldo Drosini.

Armada u Puli (Foto: Goran Sebelic/Cropix)

Nogometaši Rijeke upisali su vrijednu 0:2 pobjedu u 30. kolu SuperSport HNL-a protiv Istre 1961 u Puli.

Toni Fruk je u 30. minuti susreta doveo Rijeku u vodstvo kada je Pjaca promiješao domaću obranu i ostavio loptu za najboljeg asistenta lige. Goda je riješio pitanje pobjednika u 84. minuti kada je odlično ispratio ubačaj Petrovića iz kuta i matirao Majkića.

Prava drama odvijala se danima prije susreta. Naime, Riječani su tražili dodatne ulaznice za svoje navijače koji su planirali u velikom broju pohoditi Aldo Drosinu, ali naišli su na odbijenicu Puležana.

Arsenal - Aston Villa Arsenal i Liverpool neočekivano kiksali u borbi za naslov prvaka: City se izdvojio na vrhu ljestvice divider

Istra nije željela otvoriti istočnu tribinu za utakmicu s Rijekom, a to čini za utakmice protiv Hajduka. Zasmetalo je to čelnicima Rijeke, kao i najvjernijim navijačima.

Članovi Armade nisu zaboravili na igrokaz koji se odvijao tijekom tjedna, igrala se 57. minuta utakmice kada se s tribine gdje su bili smješteni gostujući navijači čulo: ''Tovarske sluge''.