Čari predsezone

VIDEO LeBron James opušteno odigrao svoju dionicu igre pa odlučio prezalogajiti na klupi

Ponajbolji košarkaš svijeta LeBron James opušteno je promatrao drugo poluvrijeme predsezonske utakmice svojih LA Lakersa i Golden State Warriorsa.

LeBron James (Foto: Afp)

Golden State Warriorsi upisali su pobjedu 129:125 protiv domaćih LA Lakersa u sklopu NBA predsezone. Obje veteranske ekipe uigravale su svoje momčadi za početak sezone koji nam se bliži 24. listopada.

Dario Šarić odigrao je 17 minuta za svoje Warriorse uz svestranu statistiku od devet poena, pet skokova, tri asistencije i dvije ukradene lopte.

Ruska zastava Rusi će nastupati na Olimpijskim igrama u jednom od najpopularnijih sportova svijeta divider

U redovima domaćih Lakersa najbolji je bio veteran Taurean Prince sa 17 poena, a LeBron James odigrao je 17 minuta u prvom poluvremenu nakon kojeg se osvježio u svlačionici i vratio se na klupu u trećoj četvrtini.

Kamere američkog ESPN-a uhvatile su opuštenog LeBrona koji igra svoju 21. NBA sezonu, popularni Kralj došao je bodriti svoje suigrače uz tanjur sushija.