Cavsi pobijedili Wolvese

Poraz Orlanda u produžetku od Grizzliesa, pet koševa i tri skoka Hezonje

Orlando Magic je sinoć nakon produžetka poražen od Memphis Grizzliesa sa 102-108, a Mario Hezonja je odigrao nešto manje od osam minuta i zabio pet koševa.

Memphis je do pobjede došao na krilima Jeffa Greena koji je zabio 30 koševa. Dva slobodna bacanja koja je zabio Mike Conley 15,9 sekundi do kraja produžetka odlučilo je utakmicu. Memphis je mogao utakmicu odlučiti i ranije, ali je realizirao samo četiri od osam slobodnih bacanja u produžetku, Zach Randolph je utakmicu završio sa 18 koševa i 13 skokova za Memphis. Marc Gasol je dodao 17 koševa, a Courtney Lee.

Kod Magica su Tobias Harris, Nikola Vučević i Evan Fournier svaki zabili po 16 koševa, a Mario Hezonja je u 7:50 minuta koliko je igrao zabio pet koševa i ugrabio tri skoka. Za Magic je ovo šesti poraz zaredom i deseti u 11 utakmica.

Cleveland Cavaliersi su pobijedili Minnesota Timberwolvese sa 114-107, a LeBron James je zabio 25 koševa predvodeći šest igrača Cavsa koji su imali dvoznamenkasti učinak. Cleveland je izgubio od Chicaga u subotu, dan nakon što je Tyron Lue zamijenio trenera David Blatt, smijenjenog u petak.

Cavaliersi su se mučili s Timberwolvesima prije nego su pred kraj treće četvrtine dobili zamah koji se nastavio i u zadnjoj četvrtini, ali su ipak imali problema s Minnesotom koja je smanjila razliku od 15 koševa na 94-91. No onda je Tristan Thompson zabio sedam koševa zaredom, a Matthew Dellavedova tricu za vodstvo Clevelanda od 104-91. Thompson je utakmicu završio sa 19 koševa i 12 skokova, a Dellavedova sa 18. Karl-Anthony Towns je predvodio Minnesotu sa 26 postignutih koševa i 11 skokova, dok je Zach LaVine ubacio 21 koš, a Andrew Wiggins 20.

NBA rezultati:

Chicago Bulls - Miami Heat 84-89
Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves 114-107
(Damjan Rudež nije igrao)
Washington Wizards - Boston Celtics 91-116
Memphis Grizzlies - Orlando Magic 108.102 (produžetak)
(Mario Hezonja je igrao 7:50 minuta za Orlando, upisao je tri skoka i zabio je pet koševa)
New Orleans Pelicans - Houston Rockets 111-112
Denver Nuggets - Atlanta Hawks 105-119
Utah Jazz - Detroit Pistons 92-95
Sacramento Kings - Charlotte Hornets 129-128 (produžetak)
Golden State Warriors - San Antonio Spurs 120-90